Let's be
friends
with
benefits
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.
$35.99
A silky smooth, mildly oaked Chardonnay from the Vincent family who have been producing wines in Burgundy, since 1862. A great representation of oak treatment creating a elegantly balanced white. Try this wine with your next Turkey dinner or hearty and creamy pasta dish.
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 9 × 9 cm |
| Country | France |
| Region | Burgundy |
| Vintage | 2023 |
| Grape Varietal | Chardonnay |
| Size | 750 ml |
| Alcohol By Volume (ABV) | 13% ABV |
Sold out.
Welcome to Rocky Mountain Wine Spirits Beer
Join Our Exclusive Community! Stay in the know with our handpicked selections, curated by our in-house sommelier. Be the first to discover unique and hard-to-find products, plus enjoy updates on Canadian-made and local favorites. Sign up today to receive personalized recommendations, special offers, and tips!
This coupon code is not valid for events, sale items, or select exclusive products and is valid for first time buyers only. Other exclusions may apply.
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.