Let's be
friends
with
benefits
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.
$23.99
Gruber Roschhitz St Laurent Rose is an elegant wine with notes of cherry, a hint of orange peel, and some delicate spiciness. This wine is medium-bodied with a perfect Raspberry hue. Try pairing this with BBQ sausage on a bun!
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 9 × 9 cm |
| Country | Austria |
| Region | Burgenland |
| Vintage | 2024 |
| Grape Varietal | Blaufränkisch |
| Size | 750 ml |
| Notable Features | Organic |
In stock
Welcome to Rocky Mountain Wine Spirits Beer
Join Our Exclusive Community! Stay in the know with our handpicked selections, curated by our in-house sommelier. Be the first to discover unique and hard-to-find products, plus enjoy updates on Canadian-made and local favorites. Sign up today to receive personalized recommendations, special offers, and tips!
This coupon code is not valid for events, sale items, or select exclusive products and is valid for first time buyers only. Other exclusions may apply.
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.