Let's be
friends
with
benefits
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.
$30.99
Angoris Refosco is a lovely addition to our Italian wall. The layer of brambly fruits jumps out of the glass. Bigger in body, but still elegant. The endless food pairing options make us want to drink this wine weekly to discover the perfect match!
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 9 × 9 cm |
| Country | Italy |
| Region | Friuli Colli Orientali |
| Grape Varietal | Refosco |
| Size | 750 ml |
| Alcohol By Volume (ABV) | 13.5% |
| Vintage | 2018 |
In stock
Welcome to Rocky Mountain Wine Spirits Beer
Join Our Exclusive Community! Stay in the know with our handpicked selections, curated by our in-house sommelier. Be the first to discover unique and hard-to-find products, plus enjoy updates on Canadian-made and local favorites. Sign up today to receive personalized recommendations, special offers, and tips!
This coupon code is not valid for events, sale items, or select exclusive products and is valid for first time buyers only. Other exclusions may apply.
Never miss out on another sale again! Sign up for our newsletter below and get notified of online sales as well as first access to new and rare sips.